Haberler

Anasayfa - Haberler

ISC İnsan Kaynakları olan SAP Young Professional Program'ın iş Ortağı Olduk

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP’nin 2018 yılından bu yana bilişim sektörüne nitelikli işgücü yetiştirmek için organize ettiği SAP Young Professional Program’ın ISC İnsan Kaynakları olarak bu yıl da iş ortağı olduk. 2018 yılından bu yana yürüttüğümüz ortaklık ile ülkemizdeki genç yeteneklere SAP Danışmanlığı kariyer fırsatı sunmaktayız.

Bu yıl düzenlenen eğitim şubat ayında başladı, 2 ay boyunca eğitim alacak 25 öğrenci program sonunda SAP Danışmanlığı sertifikalarını almaya hak kazanacaklar. Nisan ayında mezun olacak SAP Young Professional Program öğrencilerini ISC İnsan Kaynakları olarak mülakat teknikleri konusunda desteklerken ayrıca farklı kariyer olanaklarını da yönlendirmekteyiz.

ISC İnsan Kaynakları 22. Yılını Kutluyor

ISC insan kaynakları olarak 2001 yılından bu yana Bilişim sektöründeki müşterilerimize seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Tüm iş ortaklarımızla birlikte 22 yıldır tüm iş ortaklarımıza insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. 22 yıldır bizimle birlikte olan tüm adaylarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Mutlu Yıllar

ISC İnsan Kaynakları olarak yeni yılınızı en güzel dileklerimizle kutlar, 2023' ün sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dileriz. Herkese mutlu yıllar.

Unlimited – Yetenek Yönetimi Zirvesine Katıldık

ISC İnsan Kaynakları olarak 22 Eylül’de gerçekleşen Unlimited – Yetenek Yönetimi Zirvesine katıldık. Çevik dünyanın yeteneklerine odaklanılan bu etkinlikte seçme ve yerleştirme, kariyer ve yetenek yönetimindeki son gelişmeler konuşuldu. Farklı çalışma şekilleri, yetenek talebinin artarken, mevcut yetenekleri neden kaybediliyor gibi konu başlıklarında katılımcı şirketler deneyimlerini biz katılımcılarla paylaştı.