Hakkımızda

Anasayfa - Hakkımızda

BİZİM YAKLAŞIMIMIZ

Yeteneklere Ulaşıyoruz

ISC Danışmanlık, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunmaktadır. Doğru insanları bulmak, onlara ulaşmak ve belirli bir ekibin üyesi olmaya ikna etmek özgün bir yetkinlik gerektirir. İnsanların amaçlarını, niteliklerini ve kuruma uygunluklarını tarafsız bir gözle incelemek ve değerlendirmek deneyim gerektiren bir ustalık işidir.

Pazar ve sektör bilgisi, araştırma, bilgi derleme ve işleme için teknik alt yapı, geniş bir aday veri tabanı, süreç yönetimi becerisi ve mülakat teknikleri uzmanlığı, iş ortağı olarak seçilecek İK danışmanlık firmasında aranması gereken temel özelliklerden bazılarıdır. ISC tüm bu özelliklere sahip olduğunu kanıtlamış, birlikte çalıştığı firmalara beklentilerini aşan ayrıcalıklı hizmetler sunarak yüksek bir memnuniyet sağlamış, deneyimli bir İK danışmanlık firmasıdır. ISC Danışmanlık, 2001’den günümüze Bilgi Teknolojileri alanında profesyonellere ulaşmak isteyen firmaların tercihi olmuştur. Aynı zamanda SAP sektöründe işe alımda ilk profesyonel İK organizasyonu olmanın da avantajıyla akla gelen tek şirkettir.

Misyonumuz

Özgün nitelikler gerektiren uzmanlık alanlarında ve üst düzey yönetim pozisyonlarında ihtiyaç duyulan insan yeteneklerini bulma, seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunarak şirketlerin stratejik amaçlarına ulaşmalarına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Şirketlere, uzmanlara ve yöneticilere insan kaynakları danışmanlığı alanında ihtiyaç duydukları hizmetleri beklentilerini aşacak şekilde sunarak en çok tercih edilen firma olmaktır.

Çalışma Felsefemiz ve
Temel Değerlerimiz

Açıklık ve dürüstlük

Müşteri odaklılık

Ortak sahiplenme ve sorumluluk

Doğru işi bir kerede doğru yapmak

İnsana saygı

Kaliteli hizmet – tam memnuniyet

IT ve SAP Ekipleri ile 2001 yılından bu yana birlikte çalışarak tecrübelerimizi paylaşıyoruz. İhtiyacınız olan yetenekleri bulmak veya aradığınız işi sizlere sunmak için her zaman yanınızdayız.

Dijital dönüşüm için doğru yeteneklere mi ihtiyacınız var? Yüzünüzü güldüren kariyer olanakları mı arıyorsunuz?

GÖRÜŞLERİMİZ

ISC Farkı